Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Liptovská Teplá

Komunálne voľby 2010

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí
konaných 27. novembra 2010

_____________________________________________________________________

 

Počet osôb zapísaných do zoznamu voličov:                  783
Počet voličov, ktorým boli vydané obálky:                     603        77,01%
Počet platných hlasovacích lístkov pre voľby poslancov:  597
Počet platných hlasovacích lístkov pre voľby starostu:    589


Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na starostu obce:

1.Vladimír ŠimalčíkSlovenská národná strana445 hlasov
2.Peter Hrbčeknezávislý kandidát132 hlasov
3.Ján RehákKomunistická strana Slovenska12 hlasov

 

Mená kandidátov, ktorí boli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva:

1.Mgr. Erika LikavcováSlovenská národná strana328 hlasov
2.Stanislav ŠevčíkSlovenská národná strana293 hlasov
3.Ing. Štefan HúskaSlovenská národná strana280 hlasov
4.Bc. Ján Arbetnezávislý kandidát247 hlasov
5.Mgr. Martin PatrylákSlovenská národná strana234 hlasov
6.Daniel Ďatelnezávislý kandidát232 hlasov
7.Stanislav Mišáknezávislý kandidát215 hlasov

 

Mená náhradníkov, ktorí ako kandidáti neboli zvolení za poslancov:

1.Miroslav Likavecnezávislý kandidát210 hlasov
2.Ing. Pavol HöflichSlovenská národná strana202 hlasov
3.Róbert Krajčínezávislý kandidát 195  hlasov
4.Anna Medvecká Slovenská národná strana 

183  hlasov

5.Jozef ZelinaSlovenská národná strana 167  hlasov
6.Ing. Zdenka Klinková nezávislý kandidát 164 hlasov
7.Stanislav Ižo Kresťanskodemokratické hnutie 150 hlasov
8.Jana Kapláňovánezávislý kandidát120 hlasov
9.Jaroslav Šavrnochnezávislý kandidát111 hlasov
10.Ján RehákKomunistická strana Slovenska84 hlasov
11.Anna Laliková

Slovenská demokratická a kresťanská

únie-Demokratická strana, Sloboda a solidarita 

75 hlasov
12.Štefan SitekKomunistická strana Slovenska 38 hlasov

 


 

OZNAM

Tretie osoby (vrátane kandidátov) sa môžu zúčastniť na sčítavaní hlasov okrskovými volebnými komisiami na základe písomnej žiadosti a povolenia okrskových volebných komisií a pri sčítavaní hlasov miestnymi volebnými komisiami na základe povolenia Ústrednej volebnej komisie.

Adresa okrskovej volebnej komisie:      Okrsková volebná komisia

                                                     Obec Liptovská Teplá

                                                     č. 142

                                                     034 83  Liptovská Teplá

 Adresa v deň volieb: Kultúrny dom, č. 143, Liptovská Teplá


 

Vyhlásenie kandidatúry pre voľby starostu obce

VYHLÁSENIE KANDIDATÚRY

pre voľby starostu obce v Liptovskej Teplej

27. novembra 2010

 
   Miestna volebná komisia v Liptovskej Teplej podľa § 23 zákona SNR č. 346/1990 Zb. o voľbách do orgánov samosprávy obcí v znení neskorších predpisov vyhlasuje, že pre voľby starostu obce zaregistrovala týchto kandidátov:

 

1. Peter Hrbček, 55 rokov, rušňovodič, Liptovská Teplá, Madočany 228, nezávislý kandidát

2. Ján Rehák, 36 rokov, mechanizátor, Liptovská Teplá 301, Komunistická strana Slovenska

3. Vladimír Šimalčík, 54 rokov, starosta obce, Liptovská Teplá 81, Slovenská národná strana

 

V Liptovskej Teplej
Dátum: 6. 10. 2010

                                                                                               Zita Ižová

                                                                                   predseda volebnej komisie


 

Vyhlásenie kandidatúry pre voľby poslancov obecného zastupiteľstva

VYHLÁSENIE KANDIDATÚRY

pre voľby poslancov Obecného zastupiteľstva v Liptovskej Teplej

27. novembra 2010


   Miestna volebná komisia v Liptovskej Teplej podľa § 18 zákona SNR č. 346/1990 Zb. o voľbách do orgánov samosprávy obcí v znení neskorších predpisov vyhlasuje, že pre voľby poslancov obecného zastupiteľstva zaregistrovala týchto kandidátov:

 

1. Ján Arbet Bc., 23 rokov, študent, Liptovská Teplá 121, nezávislý kandidát

2. Daniel Ďatel, 35 rokov, energetik, Liptovská Teplá 287, nezávislý kandidát

3. Pavol Höflich Ing., 48 rokov, strojný inžinier, Liptovská Teplá 12, Slovenská národná strana

4. Štefan Húska Ing., 60 rokov, dôchodca, Liptovská Teplá 249, Slovenská národná strana

5. Stanislav Ižo, 59 rokov, technik, Liptovská Teplá, Madočany 233, Kresťanskodemokratické hnutie

6. Jana Kapláňová, 23 rokov, študent, Liptovská Teplá 324, nezávislý kandidát

7. Zdenka Klinková Ing., 47 rokov, daňový poradca, Liptovská Teplá 174, nezávislý kandidát

8. Róbert Krajčí, 33 rokov, elektrikár, Liptovská Teplá 422, nezávislý kandidát

9. Anna Laliková, 49 rokov, živnostníčka, Liptovská Teplá 159, Slovenská demokratická a kresťanská únia-Demokratická strana, Sloboda a Solidarita

10. Erika Likavcová Mgr., 38 rokov, pedagóg, Liptovská Teplá 447, Slovenská národná strana

11. Miroslav Likavec, 43 rokov, obrábač kovov, Liptovská Teplá 319, nezávislý kandidát

12. Anna Medvecká, 47 rokov, vedúca oddelenia, Liptovská Teplá, Madočany 232, Slovenská národná strana

13. Stanislav Mišák, 49 rokov, živnostník, Liptovská Teplá 310, nezávislý kandidát

14. Martin Patrylák Mgr., 30 rokov, pedagóg, Liptovská Teplá 169, Slovenská národná strana

15. Ján Rehák, 36 rokov, mechanizátor, Liptovská Teplá 301, Komunistická strana Slovenska

16. Štefan Sitek, 66 rokov, dôchodca, Liptovská Teplá 328, Komunistická strana Slovenska

17. Jaroslav Šavrnoch, 37 rokov, vodič, Liptovská Teplá, Madočany 230, nezávislý kandidát

18. Stanislav Ševčík, 43 rokov, stavebný technik, Liptovská Teplá 80, Slovenská národná strana

19. Jozef Zelina, 39 rokov, zámočník, Liptovská Teplá 432, Slovenská národná strana

 
V Liptovskej Teplej
Dátum: 6. 10. 2010

  
                                                                                     Zita Ižová
                                                                          predseda volebnej komisie


 

webygroup

dnes je: 24.11.2017

meniny má: Emília

Za obsah zodpovedá
webmaster


2994829

Úvodná stránka